antalya diş klinikleri

 Antalya diş Kliniğimiz hastalarımıza kaliteli hizmet vermektedir. Kliniğimizde Ortodonti, Ağız-Diş-Çene Protezleri, Çene Cerrahisi, İmplant, Kanal Tedavisi, Dolgu Uygulamaları ve Diş Beyazlatma, konusunda uzman doktoralı diş hekimleri tarafından yapılmaktadır. Kliniğimizde tüm ağız ve diş tedavileri, ekip çalışması anlayışı ile yapılarak tedavi uygulamaları en geniş bakış açısıyla değerlendirilmektedir. Sıcak, güvenilir, hijyenik ve en son teknoloji ile donanmış kliniğimizde sizi sağlıklı ve güzel gülüşlere kavuşturarak, en kaliteli ve doğru hizmeti vermek ilkemizdir.

Kliniğimizin amacı hastalarımıza hep en iyisini, en yenisini sunmak olduğu unutmadan tüm uygulamalarda sizlere estetik ve fonksiyon kazandırılmasının ötesinde hijyen ve sağlığınız ön planda tutulmaktadır. 
Hekim kadromuz yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılmakta, konferanslarla bilgi alışverişini sürekli kılmaktadır. Eğitimli yardımcı personele hasta sağlığı konusunda sürekli hizmet içi geliştirme programları uygulanmaktadır. 
Kliniğimizde randevu sistemiyle çalışmaktayız. Çalışma saatlerimiz 09.00-19.00. Bu saatler dışındaki randevu talepleriniz sekreterlerimiz tarafından değerlendirilip, gereken esneklik gösterilmektedir. Herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için lütfen randevu saatlerinize uymaya çalışınız. Randevunuza gelemeyeceğiniz durumlarda kliniğimizi 24 saat önceden haberdar etmeniz sizlere ve diğer hastalarımıza sorunsuz hizmet vermemizin temelini oluşturmaktadır.