MacroDental Nedir ?

Diş klinikleri ve diş hekimleri için hazırlanmış en kapsamlı Dental Otomasyon Yazılımıdır. Kolay ve pratik kullanımı ile hitap ettiği sektöre en iyi çözümü sunmaktadır.
 
MacroDental, ORACLE ve MySQL gibi son derece güvenli veri tabanı seçenekleri ile gerçekleştirilen ilk dental otomasyon yazılımıdır. Üç boyutlu tedavi formu ile, ideal ağız modeli bozulup, yerine diagnoz sonrası ve tedavi sonrası gerçek ağız modeli oluşturulabilir. MacroDental yazılımında, dişler, damak ve tedavi bileşenleri ile ilgili modeller standart olup ara modelleri vektörel olarak programın kendisi oluşturur.
 
Tedavi esnasında hastaya yapılan işlemler otomatik olarak ücretlendirilerek ödeme planı hazırlanabilir.Bir kaç farklı tedavinin bedelleri planlama yoluyla hastaya sunulabilir. Tedavi esnasında yapılan işlemlerden sonra ağızın üç boyutlu modeli otomatik olarak oluşmaktadır. Hastaya uygulanacak işlemin görsel olarak gösterilmesini sağlayan bu ekran hastayı bilinçlendirmekte ve doktora duyulan güveni sağlamlaştırmaktadır.