Selfie Çılgınlığı

 Dünyayı kasıp kavuran selfie çılgınlığı, bazı dişlere iyi gelmedi,çünkü gülümseyişi ve dişleri dolayısıyla sorunları da yakın planda gözler önüne seriyor.

7´den 70´e herkesin sık sık verdiği selfie pozları,ağız -diş ve gülümseyiş problemlerini de ortaya çıkarıyor.Selfielerinde dişlerini beğenmeyenler ise ya gülümsemekten vazgeçiyor yada diş hekiminin yolunu tutuyor.

´´Çok sayıda hasta selfide güzel görünecek dişler istiyor´´diyen ve birçok kişinin dişlerini selfieye göre ayarladığını söyleyen Estetik diş hekimleri,´´Gülümsemek hepimizin en doğal hakkı fakat bazılarımızın gülümsemesi diş engeline takılıyor.Doya doya gülümsemek isteyenlerin önce sorununu tespit ediyoruz. Ardından da uygun bir gülümseyiş 

belirleyerek eksiklerini gideriyoruz.Vizajizm sayesinde de kişiye kusursuz bir gülümseme hediye ediyoruz.´´

Dişlerin oran ve açılarıyla oynayarak dudak ve dişlerin birbirleriyle olan ilşkileri gibi gülümsemenin yüze yansıyan olumsuz etkilerini değiştirmenin mümkün olduğunu sözlerine ekleyen uzmanlar ´´Hastaların önce dev ekranda fotoğrafları ile işe başlıyoruz.Sevdiği ve sevmediği noktaları söylemesini istiyoruz.Video çekimleri ile de konuşması sırasında oluşan mimikleri ,dudak hatlarını değerlendiriyoruz.böylece konuşurken kaybolan estetiği sağlamış oluyoruz.´´diye konuşuyor.