KLİNİĞİMİZDE DÜZENLİ OLARAK COVID-19 DENETİMLERİ YAPILMAKTADIR!

E-Konsültasyon Formunu doldurarak uzaktan profesyonel görüş alın!

Alacağınız tedavi hakkında emin değilseniz, veya durumunuzla ilgili kafanızda soru işaretleri varsa, Antmodern'e gelmeden E-Konsültasyon formunu doldurarak uzaktan profesyonel görüş alın!

Lütfen formda önceki tedavileriniz veya varsa geçirdiğiniz kronik rahatsızlıklardan da bahsedebilirsiniz. Size en doğru bilgiyi ve çözümü sunabilmemiz için ne kadar detay paylaşırsanız o kadar verimli olacaktır.

(*) Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Bu Formu doldurarak uzaktan profesyonel görüş alacaksınız!

E-Konsültasyon Formu

Varsa ağız içi fotoğraflarınız, panaromik röntgen veya sağlık raporlarınızı ekleyiniz.
Bu formu göndererek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10 uncu maddesi uyarınca Antmodern Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde belirlenmiş veri sorumluları veya yetkilendirdiği kişilerce kişisel verilerinizin işlenmesine onay vermiş sayılırsınız.

E-Konsultasyon Formu Nasıl Çalışır?

E-Konsultasyon formunun amacı hastalarımıza uzaktan yardımcı olmak, klinik ortamında sıra bekletmeden hızlı bir ön muayene gerçekleşmesini sağlamaktır. Özellikle koronavirüs pandemi döneminde sosyal mesafeyi azaltmak ve hastalarımızın sağlığını korumak için E-Konsultasyon formu üzerinden tıbbı destek sağlamak önemlidir. Ne konuda tedaviye ihtiyacınız olduğunu bilemiyorsanız veya tedavinizle ilgili kafanıza takılan sorular varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  • Formu eksiksiz doldurarak, bize iletirsiniz. Eğer varsa ağız içi fotoğraflarınız veya sağlık raporlarınızı ekleyebilirsiniz.
  • Profesyonel doktorlarımız aynı gün içerisinde formunuzu inceler ve bir ön muayene gerçekleşir.
  • Sizi geri arayarak veya mail adresinize size en uygun tedavi ve fiyat bilgisiyle ilgili geri dönüş yapılır.
  • Bize bu form üzerinden göndermiş olduğunuz verileriniz yetkili doktorlar dışında kimseyle paylaşılmaz.
  • Tedaviniz için kliniğimizde tedavi olmak için online randevu talebi bırakabilrisiniz.