Sağlık Turizmi

Antalya’da hizmet veren Ant Modern Merkezimiz, konusunda eğitim görmüş hekim kadrosu, gerekli tıbbi donanımı, alt yapısı ve sağlık hizmetinin olmazsa olmazı sterilizasyon ilkelerine uygun uluslararası standartları ile hizmet vermektedir.
Klinik Ant Modern olarak, sayıları her geçen gün artmakta olan yurtdışından gelen hastalarımızın hem diş tedavilerini gerçekleştiriyor, hem de ülkemiz tanıtımına katkıda bulunuyoruz. Ant Modern’e gelmeden önce, tedavi ve fiyat bilgisi almak isteyen hastalarımız internet sitemizdeki röntgen ve rapor gönderme bölümünden bize panoramik röntgenlerini ulaştırabilirler. Hekimlerimiz tarafından incelenen röntgenleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz. Hastalarımızın önceden haber vermeleri durumunda, hava alanından hastanemize ya da otellerine transferlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hastalarımız anlaşmalı olduğumuz 3 ila 5 yıldızlı otellerde Ant Modern avantajları ile konaklayabilme imkanına sahiptirler.

Diş turizmi, özellikle diş tedavisinin üzerine yoğunlaşılmış farklı ülkelerde, cazip fiyatlarla tedavi olmanın yanı sıra seyahat etme olanağı da sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde tedavinizi olabilir aynı zamanda kısa bir tatil yapıp, ülkenize dönebilirsiniz.

Antalya Tanitim Filmi


Diş turizminde Antalya’yı neden seçmelisiniz?
Antalya, dünya çapında kaliteli ve deneyimli doktorların bulunduğu bir kenttir. Antalya’da gerçekleştireceğiniz tedavi ile hem Türk doktorlarından hem de cazip fiyatlardan faydalanmış olursunuz. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yapılan turizm amaçlı turlara katılıp Antalya’nın eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz.

İyi bir hekime nereden ulaşabilirim?
Internet kaynağı, dişleriniz için yapacağınız Türkiye yolculuğunun detayları, hazırlıkları için en iyi yollardan bir tanesidir. İnternet, diş tedaviniz için gerekli olan fiyat aralıklarına, daha önceden tedavi görmüş bireylerin tedavi fotoğraflarına ve tedaviler hakkındaki görüşlerine kolayca ulaşmanızı mümkün kılar.

Antalya’da yaptıracağım diş tedavileri için ne kadar bütçe ayırmam gerekir?
Ayırmanız gereken bütçe ihtiyacınız olan tedaviye göre değişmektedir.

Tedavimin mükemmel olduğundan nasıl emin olabilirim?
Yıllardır hem Türkiye içerisinden hem de Türkiye dışından gelen hastalarımıza estetik diş hekimliği konusunda hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar tedavi olan hastalarımızın tümü kendilerinden ve gülüşlerinden emin bir şekilde kliniğimizden ayrılmışlardır. Tıbbi anlamda olduğu kadar estetik anlamda da uzman doktorlarımızla verdiğimiz hizmetin en önemli güvencesi hastalarımızın memnuniyetidir.

Antalya’ya gelmeden önce tedavi planı yapma sansım var mı?
Biz hastalarımıza, yaklaşık bir zaman aralığı veriyoruz. Estetik diş hekimliğimiz tarafından bilgilendirilip, uygulanan laminate veneer tedavisi kliniğimizde 4-5 gün sürmektedir. Bunun için 5 -6 günlük bir Antalya seyahati yeterli olacaktır.

Nerede kalacağım?
Kalabileceğiniz bir eviniz ya da akrabanız yoksa sizi Antalya’nın essiz doğasında anlaşmalı olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli 3 ila 5 yıldızlı otellere yönlendirebiliriz. Konaklama hizmeti isterseniz halkla ilişkiler uzmanımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ailemle birlikte gelebilir miyim?
Tabi ki. Kliniğimize tanıdıklarınızla gelmeniz tedavi sırasında size fikir verme açısından yardımcı olabilir.

Size nasıl ulaşabilirim?
İletişim formumuzdan dilediğiniz soruları sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 0090 242 324 9898 no’lu numaradan veyainfo@dent.com.tr adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye; Avrupa’nın yükselen yeni değeri.
Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yaşandığı bir cennettir. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sanat, tarih, arkeoloji ve doğanın keyfini çıkarabilir, umutların ve isteklerin ötesinde mutluluğu hissedebilirsiniz. Kristal berraklıkla parlayan denizi, sekiz bin km’lik kıyıları göz alabildiğince uzanır.

Antalya
Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alan turizm cenneti bir ilimizdir. Antalya, dünyada ender şekilde olan tüm iklim turizmine hitap eden bir şehirdir. Kışın Toroslar ’da kış turizmi yapılırken, şehir merkezinde denize girilebilmektedir.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi, Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye'nin en önemli modern turizm merkezlerinden biridir.